Foto/ Duke gatuar me të brendshme në kuzhinë, kjo është amvisa për të cilën bëhet fjalë

Foto/ Duke gatuar me të brendshme në kuzhinë, kjo është amvisa për të cilën bëhet fjalë

Aurela Hoxha, e cila është një ndër modelet më të komentuara, gjithmonë tërheq vëmendje me fotot që poston herë pas herë në rrjetet sociale.

Me të brendshme të bardha, këmishë të zbërthyer dhe paruke të shkurtra bjonde, duke prerë domate në kuzhinë, kështu është shfaqur  Aurela Hoxha në foton e fundit të postuar në “Instagram”.

Kjo foto na kujtoi edhe atë të dy viteve më parë, kur Aurela pozonte e shtrirë në dysheme me ushqime përreth vetes.

-640-0-5e42c63c4d894

TAGS