Foto/ Dj Sardi zbulon vajzën që i ka rrëmbyer zemrën

Foto/ Dj Sardi zbulon vajzën që i ka rrëmbyer zemrën

Dj Sardi është një ndër Dj më të pëlqyer dhe më të komentuar gjatë ditëve të fundit. Përsa i përket jetës private ai është treguar gjithmonë i rezervuar, por duket se së fundmi e ka thyer këtë ‘rregull’ dhe ka zbuluar se tashmë është një vajzë në jetën e tij, e cila i ka rrëmbyer zemrën.Përmes disa ‘Instastory’ Sardi tregoi se po shijon disa ditë pranë bregdetit së bashku me partneren e tij, identitetin e të cilës nuk e kishte zbuluar, deri pak më parë. Së fundmi ai ka ndarë një tjetër foto krah vajzës që i ka rrëmbyer zemrën, duke treguar dhe pamjen e plotë të saj.

TAGS