Foto/ Dafina Zeqiri zbulon talentin e saj të fshehur

Foto/ Dafina Zeqiri zbulon talentin e saj të fshehur

Edhe këngëtarja Dafina Zeqiri, po ashtu si kolegët e saj apo dhe personazhe të tjerë të njohur ka qënë shumë aktive gjatë këtyre ditëve izolimi.

Së fundmi, përmes një postimi në ‘Instastory’, këngëtarja tregoi një talent që nuk e kishte ndarë me publiku. Ajo zbuloi se ka luajtur në klarinetë në moshën 8 deri 14 vjeçare. Dafina gjithashtu ka qënë pjesë e një orkestre private në Suedi. Ajo ripostoi një foto nga ‘Bymoneyz’, ku shfaqet duke i rënë klarinetës.

Kujtojmë se, vetëm pak ditë më parë Dafina konfirmoi ndarje nga Dj Geek.

TAGS