Foto/ Capital T shfaqet me maskë në Wuhan, reperi tregon çfarë fshihet pas

Foto/ Capital T shfaqet me maskë në Wuhan, reperi tregon çfarë fshihet pas

Ndërkohë që koronavirusi është përhapur pothuajse në çdo vend të botës, dhe të gjithë janë në ankth, reperi i njohur Capital T ka dashur të thyej pak akullin e situatës në të cilën ndodhemi.

Në rrjetin social “Instagram”, reperi ka publikuar një foto ku shfaqet me një maskë te zezë në fytyrë, duke vendosur si lokacion Wuhan, vatrën e koronavirusit.

Menjëherë pas kësaj, fansat kanë komentuar të shqetësuar, dhe Capital T ka treguar se është thjesht në shaka, ndërsa fotoja është realizuar në aeroportin ë Shkupit.

20200311_123529-1024x518

I pyetur nga një fans se si shkoi në Wuhan, pasi të gjitha fluturimet janë anuluar, Capital T ka shkruan se: Me anije ilegale, teksa më pas shton se është një shaka, dhe mos krijoni panic.

TAGS