Formacioni i mundshëm i Liverpoolit ndaj Aston Villës

Formacioni i mundshëm i Liverpoolit ndaj Aston Villës

Ky lojtar do të jetë në mbrojtje

Nesër me fillim nga ora 16:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Liverpoolit dhe Aston Villës, duel ky në kuadër të xhiros së 31’të në Premierligë.

Liverpooli rikthehet në Premierligë nga një humbje e turpshme prej 3:1 nga Reali në kuadër të çerekfinales në Ligën e Kampionëve, shkruan IndeksOnline

Tashmë, në mediat angleze po qarkullon një formacion i mundshëm se si Klopp nesër mund t’i çaset Aston Villës.

Sipas këtij formacioni në mbrojtje do të jetë Tsimikas e në qendër të sulmit pritet të fillojë Firmino.

TAGS