Formacionet zyrtare: Manchester United – Partizan

Formacionet zyrtare: Manchester United – Partizan
19:50 | 7 Nentor 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United – Partizan.

United luan para tifozëve vet, kundër skuadrës nga Beogradi i Serbisë, në xhiron e katërt të fazës së grupeve në Ligën e Evropës, shkruan lajmi.net.

‘Djajtë e kuq’ shihen si favoritët absolut për të fituar këtë duel, dhe për të vazhduar me hapa të sigurt drejt kalimit në fazën tjetër.

Ndeshja mes dy skuadrave luhet me fillim nga ora 21:00. Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

TAGS