Formacionet zyrtare: Huddersfield Town – Manchester United

Formacionet zyrtare: Huddersfield Town – Manchester United

Në xhiron e 37-të të kampionatit elitar anglez, skuadra e Man Utd do të luaj në udhëtim tek Huddersfield, shkruan lajmi.net.

Në këtë ndeshje, lojtarët e Ole Gunnar Solskjaer do të synojnë tri pikët për të mbajtur gjallë shpresën për Ligën e Kampionëve.

Në anën tjetër, me shumë qetësi do të luajnë skuadra vendase, të cilët javë më parë kanë rënë matematikisht nga Premierliga.

Ndeshja mes Huddersfield dhe Man United do të luhet me fillim nga ora 15:00. Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të skuadrave për këtë takim. /Lajmi.net/

Huddersfield Town:

Man Utd:

TAGS