Formacionet zyrtare: Chelsea – Brighton

Formacionet zyrtare: Chelsea – Brighton

Chelsea do të kërkojë fitore ndaj Brighton për të ruajtur hapin për një pozitë që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Skuadra e trajnerit Maurizio Sarri pret në ‘Stamford Bridge’ Brightonin, për të zhvilluar ndeshjen e vlefshme për xhiron e 33.

Ndeshja mes Chelsea dhe Brighton fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Chelsea: Kepa, Azpilicueta, Luiz, Christensen, Emerson, Jorginho, Kante, Loftus-Cheek, Hazard, Hudson-Odoi, Giroud.

Brighton: Ryan, Bruno, Duffy, Dunk, Bong, Stephens, Bissouma, Propper, March, Jahanbakhsh, Andone.
/Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS