Formacionet zyrtare: Arsenal – Frankfurt, Xhaka kthehet në formacion

Formacionet zyrtare: Arsenal – Frankfurt, Xhaka kthehet në formacion
19:50 | 28 Nentor 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – Eintracht Frankfurt.

Arsenal luan para tifozëve të vet, në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Evropës, kundër Eintracht Frankfurt, shkruan lajmi.net.

Për këtë ndeshje, Unai Emery ka vendosur që ta kthejë Xhakën në formacionin startues.

Ndeshja mes Arsenal dhe Frankfurt do të luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

TAGS