Fisniku do të ‘shkrihet’ kur ta sheh në këtë gjendje Fjolla Morinën

Fisniku do të ‘shkrihet’ kur ta sheh në këtë gjendje Fjolla Morinën

Fjolla Morina shfaqet plot stil në fustan elegant, vë në pah linjat trupore

Fjolla Morina arrin që çdo herë të jetë në qendër të vëmendjen me postimet e ndryshme që bën në rrjetet sociale.

Edhe këtë herë nuk ishte më ndryshe, pasi këngëtarja e njohur postoi disa imazhe në të cilat u shfaq atraktive dhe plot elegancë.

E veshur në një fustan të shkurtër, ngjyrë hiri me shkëlqim, Fjolla vuri në pah linjat trupore, për të cilat komentohet vazhdimit.

Këngëtarja dukej në formë të mirë, teksa pranoi komplimente dhe pëlqime nga ana e fansave dhe miqve të saj.

Ndërkohë, kujtojmë që Fjolla përkundër angazhimeve të tjera, ajo ka kohë që nuk ka ardhur me një projekt të ri muzikor.

Ndryshe, këngëtarja kurorëzoi dashurinë me martesë me Fisnik Sylën në vitin 2020, por kohëve të fundit dyshja u përfolën për një ndarje.