Fifi i dedikon fjalët më të ndjera babait në ditën e lindjes: Fryma jeme

Fifi i dedikon fjalët më të ndjera babait në ditën e lindjes: Fryma jeme

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun Fifi ka treguar herë pas herë gjatë intervistave marrëdhënien e ngushtë që ka me familjarët. E një ndër njerëzit më të shenjtë për të feston sot ditën e lindjes.Bëhet fjalë për babain e saj, të cilin këngëtarja e ka uruar përmes një postmi në ‘Instastory’. “Babuçi jem, fryma jem, shumë urime për ty. Të don çika jote mas shumti në botë”, janë fjalët e Fifit krahas postimit.

Fifi së fundmi ka lançuar këngën “Pa Galje”, një bashkëpunim me Young Zerkën e cila është pritur mjaft mirë nga publiku. Ndërkohë, ajo po punon për një album që pritet të lancohet së shpejti.

TAGS