Fifi femër me fat, kështu kujdeset Adisi për të

Fifi femër me fat, kështu kujdeset Adisi për të

Filloreta Raçi, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Sezonin veror që lamë pas, ajo ishte këngëtarja më e kërkuar në koncerte dhe ahengje të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Përveç jetës artistike ajo është përfolur gjithmonë edhe për jetën e saj private. Muaj më parë ajo konfirmoi se është në lidhje me Adis Patushin.

E duket se Fifi është një femër me fat se ka një mashkull të tillë në krah. Shikoni se si I rri gati Adisi me ushqim asaj./ORAinfo/