Festoi me Ngo fitoren ndaj Kukësit, Greg Rama me shallin e Tiranës në tribunën VIP

Festoi me Ngo fitoren ndaj Kukësit, Greg Rama me shallin e Tiranës në tribunën VIP

Tashmë nuk është një sekret: në familjen Rama ka një derbi, ai ndërmjet Olsi Ramës, drejtorit të Partizanit, dhe nipit të tij, Greg Ramës, që është tifoz i Tiranës.

Si për ta konfirmuar këtë, djali i kryeministrit Rama është shfaqur në këto çaste në tribunën VIP me shallin bardheblu në qafë, për të ndjekur sfidën dhe për të shpresuar fitoren e skuadrës së zemrës.

TAGS