Festë në familjen e Amit dhe Ermalit! Joeli është sot çuni i ditëlindjes!

Festë në familjen e Amit dhe Ermalit! Joeli është sot çuni i ditëlindjes!

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë një ndër çiftet më të dashura dhe të përfolura të ekranit shqiptar.Ami është përfshirë në botën e biznesit, ndërsa Ermali në atë të kinematografisë.


 Aktori i vuri vulën suksesit të tij me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga publiku dhe pati mjaft komente pozitive për to. Ndërkohë kohët e fundit ai është tërhequr nga ekrani i madh, për t’u përqëndruar më shumë tek pasioni i ri si “motivitional speaker”.

Ndërkohë, së shpejti do të vijë projekti i tij më i ri, një serial komedi që do të titullohet “H.O.T” dhe në këtë projekt po “bashkëpunon” dhe djali i tyre, Joeli.

Ky i fundit sot ka ditëlindjen dhe mbush plot tetë vjeç.Në këtë ditë nuk kishte si të mungonte në rrjetet sociale një urim nga mami i tij, Ami, e cila ka publikuar një foto mjaft të bukur familjare ku Joeli shihet së bashku me të shtrenjtit e tij.

“Joel, drita jonë! Tetë”, ka shkruar moderatorja në Instastory.

TAGS