Festë e madhe në familjen e Leartës, por ajo nuk gjendet afër tyre në këto momente të bukura

Festë e madhe në familjen e Leartës, por ajo nuk gjendet afër tyre në këto momente të bukura

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka treguar se po festojnë ditëlindjes e vajzës së djalit të saj, por që Learta është jashtë shtetit dhe nuk gjendet afër tyre./ORAinfo/

TAGS