Fero i bën dhuratë luksoze vetes

Fero i bën dhuratë luksoze vetes

22:32 |

Reperi është pa kontratë, por nuk i ndal shpenzimet.

Fero ditë më parë publikoi një fotografi duke numëruar para dhe në mënyrë ironike kishte thënë se kjo është arsye pse nuk ka sjellë ende ndonjë projekt të ri, shkruan lajmi.net.

Tani këngëtari duket se po shfrytëzon në maksimum kohën e lirë, ai ka udhëtuar për në Gjermani për ti kaluar disa ditë dhe i ka bërë vetes edhe një dhuratë.

I ngjajshëm

Në llogarinë e tij në Instagram reperi nga Gjilani ka shfaqur orën e re e cila i takon markës së njohur ‘Rolex’ . /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

22:41 |

TAGS