Femra më e bukur shqiptare nuk jeton vetëm, na njofton me mashkullin që i ka marrë zemrën

Femra më e bukur shqiptare nuk jeton vetëm, na njofton me mashkullin që i ka marrë zemrën

Është njëra prej modeleve më të bukura shqiptare.

Adrola Dushi lirshëm mund të thuhet se rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale, shkruan ORAinfo.

Se është njëra prej femrave më atraktive dhe më tërheqëse e dëshmon në ҫdo paraqitje të saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në foton e fundit ajo shihet me djalin e saj, me të cilin ajo edhe jeton./ORAinfo/

TAGS