Fëmija i mitur lihet i vetëm në banesë, tentativë tronditëse për të dalë nga dritarja

Fëmija i mitur lihet i vetëm në banesë, tentativë tronditëse për të dalë nga dritarja

E tmerrshme!

Një fëmijë i mitur është lënë i vetëm dhe madje i mbyllur në banesë.

Ai ka dalë në dritare, ndoshta në përpjekje për të dalë nga banesa, ku edhe është filmuar nga fqinjët.

Fëmija ka rrezikuar jetën, ndërsa afër tij nuk shihej askush.

Video tronditëse është bërë virale në rrjet dhe është publikuar nga media britanike “Daily Mail”.

Menjëherë në vendin e ngjarjes shkoi ekipi i shpëtimit dhe falë ndërhyrjes së tyre në kohë, fëmija ia doli të shpëtonte.

Nuk jepen hollësi ku ndodhi ngjarja apo mbi rrethanat e saj, që kanë shokuar njerëzit, kur sapo video u bë publike.

Shiko Videon:

TAGS