Fekir zbulon arsyen e vërtetë se po dështoi transferimi i tij në Liverpool

Fekir zbulon arsyen e vërtetë se po dështoi transferimi i tij në Liverpool

Nabil Fekir, ka folur për lëvizjen e tij të dështuar në Liverpool tre vjet më parë, me fituesin e Kupës së Botës duke zbuluar se ishin çështje me agjentin e tij dhe jo një dëmtim që pezulloi një kalim nga Lyon.

Sulmuesi i Real Betis ishte në qendër të një sage të zgjatur transferimi, me Reds duke u përpjekur ta largojnë atë nga Lyon në 2018,përcjell ORAinfo.

Shpresat e yllit të kombëtares franceze, fituese në Kupën e Botës atë verë, u thanë se u shfuqizuan nga një çështje mjekësore – por tani Fekir thotë se ishte menaxhimi i tij që e ndryshoi shkëmbimin në fund./ORAinfo/

TAGS