Fansi i çon sms/ Acarohet Fjoralba Ponari: Hëngsh veten! U lumtë nënave shqiptare për bijtë

Fansi i çon sms/ Acarohet Fjoralba Ponari: Hëngsh veten! U lumtë nënave shqiptare për bijtë

Ngjarja e rëndë e abuzimit seksual të 15-vjeçares në Tiranë ka sjëllë reagime të shumta edhe nga figurat publike në vendin tonë. Edhe moderatorja Fjoralba Ponari ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë, duke postuar lajmin se djemtë që përdhunuan të miturën në Kavajë vitin e shkuar, tashmë janë lirur nga burgu. Por duket se një mesazh i mbërritur në adresën e saj e ka acaruar shumë moderatoren.Ajo ka postuar mesazhin e dërguar nga një mashkull, që duket se ka përdorur fjalë me konotacion seksual, çfarë ka sjellë dhe reagimin e saj. Hëngsh veten dhe iu thaftë asaj që ta lë ty! Shpellar! “U lumtë moj nëna shqiptare për bijtë që keni rritur!”- shkruan ajo.

TAGS