Fansat menduan se është shtatzënë, por jo! Xhemi i bëri dhuratë Arbanës një…

Fansat menduan se është shtatzënë, por jo! Xhemi i bëri dhuratë Arbanës një…

Arbana Osmani këtë javë postoi një foto me Xhemin, duke treguar se ajo i ka bërë asaj dhuratën e Krishlindjeve, por pa e zbuluar se për çfarë bëhet fjalë.“Gjejeni çfarë është”, – pyeti Arbana ndjekësit dhe një hipotezë e re lindi nga hiçi.

Shumë ndjekës nisën të mendojnë se Xhemi mund të jetë shtatzënë dhe se lajmi i pritjes së ëmbël duhet të jetë dhurata e Arbanës për këtë fundvit. E pas zhurmës së krijuar ka ardhur edhe reagimi i Xhemit, ndonëse në mënyrë jo të drejtpërdrejtë.  Mes shumë komenteve një ndjekëse e ka pyetur në një foto në Instagram “Je shtatzënë?”, e Xhemi i është përgjigjur “Kështu thonë”, duke nënkuptuar se janë vetëm thashetheme të pabazuara diku.

Mirëpo, si përfundim, çfarë dhurate i bëri Xhemi Arbanës? Më në fund përgjigja u dha nga kjo e fundit.

Nëpërmjet një bashkëbisedimi që Arbana ka realizuar në Instagram me ndjekësit e saj ka zbuluar se shoqja e ngushtë i ka dhuruar një palë pizhama.

Nuk e dimë se çfarë kishit menduar jo, por jo nuk është “një bebe” dhurata e Xhemit për Arbanën.

TAGS