Fansat e pyesin nëse është shtatzanë, Nevila Shtylla acarohet dhe kthen përgjigjen epike

Fansat e pyesin nëse është shtatzanë, Nevila Shtylla acarohet dhe kthen përgjigjen epike

Nevina Shtylla ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet me një fustan të zi me pika të bardha. Ajo ka marrë mjaft komente, por ne na ra në sy ai një ndjekëseje që i shkruan moderatores: “Oh, je shtatzënë?”.Siç duket moderatorja nuk e ka pritur fare mirë një pyetje të tillë dhe ka vendosur të reagojë ashpër publikisht. “E keni seriozisht domethënë?! Ka dal në modë kjo pyetja a si?”, ka shkuar Nevina duke hedhur poshtë aludimet e ndjekësve.

TAGS