Familje e kompletuar, kështu e kaluan fundjavën Elita dhe Gjiko

Familje e kompletuar, kështu e kaluan fundjavën Elita dhe Gjiko

Elita dhe Gjiko të dielën e kaluan pranë vogëlushit të tyre.

Elita Rudi ka publikuar një imazh, në të cilin u shfaq bashkë me djalin dhe Gjikon, shkruan lajmi.net.

Dyshja kishin lënë pas çdo aktivitet në profesionet e tyre, për të kaluar fundjavën bashkë.

“Ditë e bukur”, kishte shkruar Elita mb kolazhin e fotografive që i bëri bashkë nga e diela e këndshme që kaluan bashkë.

Për ndryshe, Gjiko është shumë aktiv si me këngë ashtu edhe me mbrëmje muzikore. /Lajmi.net/

TAGS