“Faleminderit Zoti im”, Gold Ag publikon foton me të bukur me Guerilin

“Faleminderit Zoti im”, Gold Ag publikon foton me të bukur me Guerilin

Gueril është emri që Goldi dhe Ermira i kanë vënë djalit të tyre i cili erdhi në jetë me datën 28 nëntor.

Ardhja në jetë e djalit të parë të tyre ka ndryshuar gjithë atmosferën familjare, duke iu shtuar lumturi e harë në shtëpitë e tyre, shkruan ORAinfo.

E që nga lindja e Guerilit çifti nuk janë ndalë së postuar foto e duke bërë dedikime.

Se fundmi, Gold Ag ka publikuar një foto ku shfaqet i lumtur në krahët e djalit të tij.

“Faleminderit Zoti im”, e ka përshkuar foton reperi shqiptar, ku shfaqet duket e mbajtur në duar djalin e tij. /ORAinfo/

TAGS