Është zyrtare! Konfirmohet banorja e parë e ‘Big Brother VIP’

Është zyrtare! Konfirmohet banorja e parë e ‘Big Brother VIP’

Kanë mbetur pak orë nga fillimi i “Big Brother Albania VIP” dhe në faqen zyrtare të “Top Channel” është konfirmuar emri i parë që do të jetë pjesë e reality show-t.


Bëhet fjalë për aktoren Arjola Demiri, e cila do të jetë një ndër konkurrentet për çmimin e madh.

Kujtojmë se deri më tani janë zbuluar dhe emrat e opinionistëve: moderatorja Balina Bodinaku dhe drejtuesi i fondacionit “Fundjavë ndryshe”, Arbër Hajdari.

TAGS