Është nënë e tre fëmijëve, Arta Bajarmi i “çmend” ndjekësit me këto poza

Është nënë e tre fëmijëve, Arta Bajarmi i “çmend” ndjekësit me këto poza

Ani pse është nënë e tre fëmijëve, ajo gëzon forma bombastike.

Arta Bajrami po vazhdon të jetë në top formë, me pozat e ndryshme që publikon.

Ajo për ndjekësit që ka, në çdo kohë qëndron aktive dhe merr vëmendje të madhe me përkushtimin që ka.

Me një fustan të bukur, dhe grim professional këngëtarja duket perfekte dhe realizon poza tejet provokuese.

Sidomos, në këtë fotosesion të fundit Arta bën dritë.