Është në lidhje me motrën e saj, por shikoni çka thotë Gent Fatali për Loredanën

Është në lidhje me motrën e saj, por shikoni çka thotë Gent Fatali për Loredanën

Gent Fatali flet për lidhjen me motrën e Loredanës.

Reperi i njohur Gent Fatali është prej kohësh në një lidhje me motrën e Loredanës, Rozafën.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai, ndërmjet fotove që publikon pranë saj.

Genti ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush luan”, ku i ka habitur të gjithë me deklaratën. Gjatë sfidës “Paintball”, ai ka bërë të ditur që nuk flet me Loredanën, mirëpo pa zbuluar ndonjë arsye konkrete.

Kujtojmë se dhe më parë në “Ftesë në 5”, reperi la të kuptohej që ai dhe “kunata” nuk kanë raporte të mira, duke preferuar të mos fliste për të.

TAGS