Është gati: Publikohen për herë të parë pamjet nga shtëpia e ‘Big Brother VIP Albania'(FOTO)

Është gati: Publikohen për herë të parë pamjet nga shtëpia e ‘Big Brother VIP Albania'(FOTO)

Shtëpia e më e famshme në Shqipëri “Big Brother Albania” po bëhet gati të rihapë dyert për banorët e rinj. Kësaj here banorët do të jenë vetë vipa ndaj misteri dhe kurioziteti për Big Brother Vip është më i madh se kurrë.


Personazhet e njohur do t’u nënshtrohen kërkesave të pazakonta, brenda një shtëpia gjigante nën dritën e prozhektorëve, dhjetëra kamerave dhe miliona syve përtej ekranit.Dritat e shtëpisë ‘Big Brother’ do të ndizen në tetor kur dhe do të njihemi me personazhet e famshëm nga Shqipëria dhe Diaspora.

TAGS