Ermirës nuk po i ndalen dhuratat pas lindjes së djalit, shikoni këtë të fundit

Ermirës nuk po i ndalen dhuratat pas lindjes së djalit, shikoni këtë të fundit

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Para pak ditësh ajo u bë nënë e një djali, i cili u pagëzua me emrin Gueril.

Vazhdimisht ajo tregon dhuratat që mori pas lindjes së tij, sot ajo ka treguar se pranoi një buqetë me lule./ORAinfo/

TAGS