Ermira publikon foton më të ëmbël me djalin e saj

Ermira publikon foton më të ëmbël me djalin e saj

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto shumë të ëmbël me djalin e saj./ORAinfo/

TAGS