Ermali dhe Ariana shkëlqejnë krah njëri-tjetrit

Ermali dhe Ariana shkëlqejnë krah njëri-tjetrit
22:46 | 2 Janar 2020

Foto: Instagram

Ermal Fejzullahu me bashkëshorten duken shumë elegantë në paraqitjen e radhës.

Ermal Fejzullahu e nisi 2020-ën pranë bashkëshortes së tij, Arianës, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka publikuar një fotografi në Instagram, përmes së cilës tregoi se si dukeshin në natën e parë të vitit.

Për ndryshe, Ermal Fejzullahu e ka përmbyllur një vit shumë të suksesshëm si me këngë, ashtu edhe me koncerte. /Lajmi.net/

TAGS