Ermal Fejzullahu zbulon arsyen pse e refuzoi propozimin e parë të Fifit

Ermal Fejzullahu zbulon arsyen pse e refuzoi propozimin e parë të Fifit

Këngëtarët e njohur Ermal Fejzullahu dhe Fifi sollën këngën “Përjetësi’’ pak ditë më parë, projekt i cili u prit mjaft mirë nga publiku.Por me sa duket, ky projekt nuk ishte i pari i menduar për një bashkëpunim mes dyshes. Ishte këngëtari ai i cili zbuloi se Fifi i kishte propozuar atij më parë një bashkëpunim, një këngë tjetër, por ai e kishte refuzuar, pasi kërkonte diçka më artistike.

Kënga ‘Përjetësi’ po njeh shumë sukses në treg pasi vetëm për 3 ditë numëron rreth 1.9 milion klikime.

TAGS