Engjit nuk i dolën operacionet plastike të mëparshme, bën edhe këtë intervenim në fytyrën e saj

Engjit nuk i dolën operacionet plastike të mëparshme, bën edhe këtë intervenim në fytyrën e saj

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Engji ka bërë disa intervenime në pamjen e saj, por duket se ende është e pakënaqur.

Ajo sot ka bërë edhe një efekt në foton e publikuar, duke ndryshuar pamjen e saj. /ORAinfo/

TAGS