Engjin e bën motra ‘nuse’, kështu s’e keni parë asnjëherë

Engjin e bën motra ‘nuse’, kështu s’e keni parë asnjëherë

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.Kohëve të fundit, ajo po merr vëmendje me llojet e shumta të fustanave, e cila duket mahnitëse.

Sot, Engji ka postuar një foto ku shihet se motra e ka rregulluar si nuse.

E kështu rrallëherë e kemi parë Engjin./ORAinfo/

TAGS