Engji pozon pranë dy nipave të saj, por ky ishte detaji që mori tërë vëmendjen

Engji pozon pranë dy nipave të saj, por ky ishte detaji që mori tërë vëmendjen

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet pranë dy nipave dhe është veshja e saj që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

TAGS