Engji dhe Gresa kanë dalur me shoqe, pamja e tyre mori tërë vëmendjen

Engji dhe Gresa kanë dalur me shoqe, pamja e tyre mori tërë vëmendjen

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit shihet se ajo dhe Gresa kanë dalur bashkë me shoqe dhe po duken tejet bukur./ORAinfo/

TAGS