Engji bëhet gati për festën e ditëlindjes së saj, ka zgjedhur këtë veshje provokuese

Engji bëhet gati për festën e ditëlindjes së saj, ka zgjedhur këtë veshje provokuese

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo feston ditëlindjen, e për këtë ditë ka zgjedhur një veshje në të cilën ka zbuluar barkun./ORAinfo/

TAGS