Engjëllusha bëhet ‘nuse’ para kohe, kështu po duket sot ajo

Engjëllusha bëhet ‘nuse’ para kohe, kështu po duket sot ajo

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundi është grimosur si të shkoj nuse. E grimosur rëndë, Engji po duket me bukur se kurrë me parë. /ORAinfo/

TAGS