Enca Haxhia heq dorë nga fotot provokuese, mbërthehet deri në grykë: Po shkoj te vjehrra

Enca Haxhia heq dorë nga fotot provokuese, mbërthehet deri në grykë: Po shkoj te vjehrra

Këngëtarja Enca Haxhia ka rrëmbyer gjithmonë vëmendje me pozat e saj provokuese në rrjetet sociale. Këngëtarja është pyetur gjithmonë për statusin e saj, por është shprehur se është single, duke mbajtur kështu larg mediave jetën e saj private.

Mirëpo, siç duket dhe nga komentet në postin e saj së fundmi në ‘Instagram, Enca e ka gjetur partnerin ideal, dhe ka treguar se po shkon tek vjehrra. Si rrallëherë, ajo ka postuar një foto veshur sport dhe me dekoltenë mbyllur, në të cilën shkruan:“Plot jetë, por shumë e ndjeshme”.

Ndërkohë një komentuese i shkruan se ngjan sikur po shkon tek vjehrra. Aq është dashur që Enca Haxhia t’i kthejë përgjigje: “Hahahaha tek vjehrra po shkoja vërtetë”.

TAGS