EMRI/ U qëllua me armë zjarri, kush është 43-vjeçari që mbeti i vrarë në Shkodër

EMRI/ U qëllua me armë zjarri, kush është 43-vjeçari që mbeti i vrarë në Shkodër

Zbulohet identiteti i 43-vjeçari që u vra me armë zjarri në Shkodër. Mësohet se ai është Ridvan Ramazani. Ngjarja ndodhur sot në mesditë në njësinë Dajç, ndërsa nuk dihen ende motivet e krimit.Policia ka ngritur pika kontrolli për kapjen e autorit dhe po kryen veprimet hetimore në vendin e ngjarjes.