Emocionuese/ Dita e madhe po afron, Ledri Vula poston foto me Sarën dhe jep njoftimin e rëndësishëm   

Emocionuese/ Dita e madhe po afron, Ledri Vula poston foto me Sarën dhe jep njoftimin e rëndësishëm   

Pritjes së ëmbël po i vjen fundi… Mesa duket nesër është dita e madhe për Sara Hoxhën dhe Ledri Vulën. Pas 9 muajsh pritjeje, Sara pritet të sjellë të voglën e saj pikërisht ditën e nesërme.Ka qenë vetë Ledri që ka postuar një foto mjaft të bukur me Sarën, e pastaj ekon, ndërsa ka dhene edhe njoftimin e rendesishem se edhe një ditë dhe do të bëhet baba: “Nesër 20:00”.

Mesa duket çifti e ka përzgjedhur ditën që do të bëhen prindër, ndërsa duhet të jetë mjaft domethënëse për ta. 10.10.2020!

 

TAGS