Emina Cunmulaj shijon ditën e nxehta në Ulqin

Emina Cunmulaj shijon ditën e nxehta në Ulqin

15:40 |

Emina Cunmulaj akoma ndodhet në Mal të Zi.

Modelja shqiptare me famë të madhe botërore ka ardhur në vendlindje për t’i vizituar të afërmit por edhe për ta vazhduar misionin e saj për bamirësi, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast ajo po i shijon në maksimum ditët e nxehta. Emina e ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shihet e veshur në bikini.

I ngjajshëm

Pranë postimit ajo ka pranuar komente pozitive nga ndjekësit të cilën e përgëzojnë dhe e komplimentojnë./Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

15:42 |

TAGS