Elvana Gjata rikthehet në rrjetet sociale/ Publikon foto krah familjes dhe jep mesazhin e rëndësishëm

Elvana Gjata rikthehet në rrjetet sociale/ Publikon foto krah familjes dhe jep mesazhin e rëndësishëm

Këngëtarja Elvana Gjata na ka munguar të gjithëve këto muaj, pasi përveç faktit që nuk ka qenë aktive në muzikë, ajo u shkëput edhe nga rrjetet sociale.Së fundmi, këngëtarja, ndau një foto në ‘InstaStory’, ku shfaqet në shoqrinë e të dy prindërve, teksa bënin një shëtitje. Bashkangjitur postimit, këngëtarja ka ndarë dhe një mesazh me ndjekësit e saj.

‘Të shtrenjtët e mi, në këto kohë të vështira, qëndroni sa më pranë familjes tuaj dhe gëzohuni me ta…’ shkroi Elvana. Me sa duket, këngëtarja, në këto kohë pandemie, ka vendosur të kalojë kohë me familjen.

TAGS