Elvana Gjata befason me grimin që ka bërë

Elvana Gjata befason me grimin që ka bërë

Elvana Gjata merr vëmendje me grimin e saj me zemra.

Elvana ka sjellë poza të reja.

Këngëtarja nga Shqipëria kohët e fundit ka zgjedh një grim artistik për fytyrën e saj, shkruan lajmi.net.

Nuk dihet nëse këto foto vijnë nga ndonjë prapaskenë e projektit të ri apo thjesht ndonjë fotosesioni.

Pas këngës së suksesshme “Loti” Elvana ka bashkëpunuar edhe me dy artistë të huaj duke lansuar para pak ditësh këngën e re.

“Papa” është kënga që solli në bashkëpunim me Inën dhe Sickotoy.

TAGS