Elvana dhe Ledri koncert live në Instagram/ Mamaja e reperit nuk përmbahet, ia merr valles

Elvana dhe Ledri koncert live në Instagram/ Mamaja e reperit nuk përmbahet, ia merr valles

Dy artistët e dashur të publikut shqiptar, Elvana Gjata dhe Ledri Vula kanë qenë mbrëmjen e sotme në një lidhje ‘live’ me ndjekësit e tyre në ‘Instagram’ ku kanë performuar këngë të ndryshme dhe e kanë shoqëruar njëri-tjetrin duke kërcyer.

Në një video që është publikuar nga revista “Ëho” është një moment mjaft i bukur teksa Elvana këndonte këngën ‘Me tana’ ka qenë ai kur gjatë videos ka hyrë edhe mamaja e Ledrit, Xheraldina e cila ka nisur të kërcejë me të birin këngën.

Elvana e ka falenderuar menjëherë për entuziasmin e saj duke e quajtur gëzim Xheraldinën. Mes tingujve të ndryshëm, Ledri dhe Elvana kanë ftuar të gjithë të kërcejnë dhe këndojnë bashkë me ta duke theksuar se është e rëndësishme të qëndrojnë në shtëpi. Gjata performoi dhe baladën ‘Tavolina e mërzisë’ pas së cilës, Ledri tregoi se është e preferuara e tij.

TAGS