Elita Rudi shfaqet në super formë një muaj pas lindjes ( Foto)

Elita Rudi shfaqet në super formë një muaj pas lindjes ( Foto)

Moderatorja e njohur Elita Rudi u bë nënë per herë të dytë në Mars. Moderatorja dhe reperi, Gjiko e pagëzuan vogëlushen e tyre me emrin e veçantë Bota.Ndërsa ka kaluar më shumë se një muaj nga ardhja në jetë e Botës, moderatorja ka arritur të largojë kilogramët e tepër nga lindja dhe tashmë duket më në formë se kurrë.

Këtë e ka dëshmuar me një foto në Instastory të cilën e ka realizuar një javë para lindjes, me një tjetër pas.

TAGS