Elisa Spiropali zbulon planet për pushimet verore: Gjithmonë i bëjmë pushimet në jug, aty e kam syrin dhe shpirtin

Elisa Spiropali zbulon planet për pushimet verore: Gjithmonë i bëjmë pushimet në jug, aty e kam syrin dhe shpirtin

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali teksa ishte e ftuar në emisionin ‘Rudina’ zbuloi më shumë rreth jetës së saj private, apo dhe planet që ka për pushimet verore.Gjatë emisionit Spiropali u shpreh se që e vogël pushimet i kishte kaluar në jugun e Shqipërisë dhe se nuk i “ndahet shpirti nga aty”, ndërsa zbuloi se edhe këtë vit do ti kalojë po ë jug.

Pjesë nga intervista:

Rudina: Sivjet janë planifikuar pushimet për familjen tuaj? Do të bëni pushime?

Elisa Spiropali: Po patjetër, do të bëjmë pushime aq sa na lejohet, por diku besoj në jug, në Vlorë, diku tjetër. Edhe të duam nuk ikim dot me sa po shohim. Ne gjithmonë i bëjmë pushimet në jug, aty e kam syrin dhe shpirtin.

TAGS