Egzona vishet ngushtë dhe merr poza provokuese, kësaj pamje nuk i reziston as burri i saj

Egzona vishet ngushtë dhe merr poza provokuese, kësaj pamje nuk i reziston as burri i saj

Egzona Muqiqi, është një emër shumë i përfolur në mediat roze.

Ajo u bë e njohur për publikun që kur u bë bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqi, shkruan ORAinfo.

Ani pse është një nënë e tre fëmijëve, Egzona po mundohet që të jetë shumë e suksesshme në bisnesin e saj privat, pasi ajo udhëheqë një butik me veshje solemne.

Madje, shpesh herë Egzona bëhet modele e veshjeve të saj.

Ajo i reklamon modelet e saj, duke i treguar edhe hiret e saj.

Së fundmi Egzona ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur ngushtë dhe duke marrë poza provokuese.

Kësaj pamje nuk i ka rezituar as burri i saj, Albatrit Muqiqi, i cili ja ka bërë ‘like’ këtyre fotove. /ORAinfo/