Egzona dhe Albatriti dalin në darkë , ky detaj merr vëmendjen

Egzona dhe Albatriti dalin në darkë , ky detaj merr vëmendjen

Albatrit Muqiqi dhe Egzona Muqiqi, janë çift shumë i komentuar.

Që kur ata konfirmuan lidhjen e tyre të dashurisë, gjithmonë kanë qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Tani, ata janë bërë prindër dhe po i rrisin tre fëmijë shumë të bukur. Ani pse janë shumë të angazhuar në profesionet e tyre, ata gjejnë kohë edhe për njërin tjetrin.

Së fundmi ata kanë dalë për darkë, ku vëmendje merr pamja e tyre, e në veçanti ajo e Egzonës./ORAinfo/