Edona Llalloshi bën ndryshimin në pamje, kështu duket 

Edona Llalloshi bën ndryshimin në pamje, kështu duket 
13:33 | 15 Shtator 2019

Foto: Instagram

Edona Llalloshi ka ndryshuar stilin e flokëve.

Këngëtarja Edona Llalloshi ka vendosur që të bëjë një ndryshim në pamje, shkruan lajmi.net.

Ajo i ka prerë flokët më shkurt se që i ka pasur dhe pamja e re e këngëtares është pëlqyer nga fansat e saj.

Edona e ka publikuar një video në Instagram nëpërmjet i ka njoftuar për ndryshimin e bërë. Komentet pozitive të fansave nuk kanë munguar.

Kujtojmë se Edona Llalloshi është një prej këngëtareve e cila e ka ruajtur origjinalitetin e saj dhe është shquar për stilin e veshjes./Lajmi.net/

TAGS